Anonse na portalu rolniczym

Zawsze się zastanawiałem co takiego się dzieje ze czasem śnimy o rzeczach o których nigdy wcześniej byśmy nie pomyśleli. Na przykład śniły mi się anonse na portalu rolniczym. Czasem śnią nam się koszmary których się boimy.

Aby znaleźć odpowiedz na to pytanie musiałem przeczytać milion książek które były poświęcone tego typu zagadnieniom gdy byłem już zrezygnowany i powoli odkładałem wszystkie książki na bok zauważyłem przypadkiem pewien ciekawy artykuł znanego polskiego filozofa Janusza ze Stargardu szczecińskiego który znalazł jako jedyny sensowną odpowiedz na pytanie postawione w temacie. Mianowicie cały sekret polega na tym w jakiej bieliźnie śpimy, może się to wydawać dziwne dla czytelnika ale tak naprawdę kolor bielizny w jakiej śpimy jest zależny od tego co nam się śni.

Jednak zrozumiałem wszystko, gdy zobaczyłem ze dzisiaj mając na sobie czarne bokserki nawiedzały mnie w nocy same koszmary. A jak mam ładne stringi to śnią mi się fajne anonse i towarzyskie ogłoszenia dziewczyn i nie jakieś tam zwykłe na portalu rolniczym. Dlatego radze wszystkim wywalić wszystkie brudne gacie i kupowanie tylko dobrej jakościowo bielizny ze sklepu sprawdzonego który posiada wyrobioną markę i nie sprowadza tanich podróbek z chin. Myślę ze Pan Janusz ze Stargardu odmienił moje życie i od dzisiaj stanę się lepszym człowiekiem.

Leave a comment