Blogi rolnicze i o uprawach

Znacie jakieś fajne blogi rolnicze i blogi o uprawach rolniczych? Ja mieszkam na wsi i chciałbym poczytać jak inni rolnicy sobie radzą w czasach kryzysu i jak zaradzić problemom jakie ten okres dotknął w rolnictwie.

Wiem, że takie blogi istnieją i wielu rolników, którzy bardzo poważnie traktują uprawy rolnicze to szuka porad na rolniczym portalu informacyjnym. Prosiłem już ludzi na kilku forach żeby wskazali mi gdzie szukać takie ciekawie prowadzone w internecie blogi, ale póki co nie mam żadnej konkretnej odpowiedzi i w dalszym ciągu nie wiem jak można tam trafić. Pomyślicie sobie, że mi odbiło i całkiem już nie mam co z czasem robić bo pewnie nie ma akurat żniw i nic w polu nie trzeba robić?

Może i macie rację, lae ja chcę po prostu iść naprzód i wykorzystywać wszystkie możliwe nowinki do tego żeby się rozwijać , a przy tym moje gospodarstwo i uprawy rolnicze. Do tej pory zawsze byłem na bieżąco z tym co warto uprawiać i jak to uprawiać więc nie zamierzam zwalniac tempa i być tym , który dyktuje warunki i pokazuje innym co można jeszcze więcej osiągnąć bez zwiększania areału.

Leave a comment