Dzwonki na telefon imitują maszyny rolnicze

Naprawdę nie wiem jak to jest, że ludzie zamiast iść z postepem to chcą się cofac i wracać do swoich korzeni czyli do rolnictwa. Znam takich co nawet ustawiają sobie dzwonki na telefon, które imitują maszyny rolnicze i puszczają bezprzewodowo jeden dugiemu.

Ja tez mam różne dziwne i śmieszne dzwonki na telefon komórkowy lub smartfon, ale żeby cjciał słuchac jak pracują maszyny rolnicze? Nie no to jest jakiś absurd chyba. Wolę już sobie ustawić jakąś fajną muzykę i pobrac ciekawe darmowe mp3 niż robić ze swojego telefonu komórkowego rolniczy portal informacyjny. Wiem, żę jest teraz taka moda, ale ja to mam gdzieś i nie będę robił czegoś tylko dlatego, że inni to robią.

Wolę juz sam robić to na co mam ochotę. Moje dzwonki na telefon komórkowy są zawsze oryginalne i nikogo nie muszę podrabiac ani nikomu imponować. Jeśli się komuś nie podobają moje dzwonki na telefon i woli maszyny rolnicze to niech się ze mną nie zadaje tylko sobie zmieni znajomych. NIgdy się nie ugnę przed moda i wręcz będę walczył z taką pustotą i tandetą każdego dnia aż do ostatnich moich dni.

Leave a comment