Filmy na portalu rolniczym

Postanowiłam wybrać się na zakupy. Wcześniej oglądałam filmy na pewnym portalu rolniczym. Nie miałem w planach kupienia czegoś konkretnego. Posiadałem pewną kwotę, która mogłam swobodnie wydać. Nie miałam żadnych pilnych potrzeb, zatem mogłam sobie kupić to, co wpadło mi w oko. Wędrówka po sklepach z odzieżą i obuwiem tak mnie zmęczyła, że postanowiłam uda się do Empiku i odpocząć sobie przy jakiejś książce.

Wchodząc do działu z muzyką usłyszałam melodię z filmu, który oglądałam wczoraj na portalu rolniczym. Wszystkie filmy przez internet w jakości HD od pewnego hiszpańskiego reżysera zawsze mi się podobały, ale ten miał ładną tylko muzykę. Postanowiłam rozejrzeć się za płytą, gdzie byłaby muzyka z filmu. Niestety nie mogłam jej znaleźć. Poprosiłam o pomoc sprzedawcę, ale on nie kojarzył o co mi chodzi, a ja nie potrafiłam podać mu nazwy zespołu. Nie pamiętałam również tytułu filmu, bo wypadł mi z pamięci.

Zniechęciłam się tym całkowicie i postanowiłam udać się do kawiarni na lody. Nic sobie nie kupiłam, nie znalazłam nawet płyty, która mogłaby mi choć trochę poprawić humor. Miałam nadzieję, że lody poprawią mi nastrój, ale w kawiarni spotkałam mojego byłego chłopaka z moją byłą koleżanką. To miał być taki miły i relaksujący dzień, a ani trochę nie było fajnie. Wróciłam do domu z mp3 na uszach wsłuchując się w radiowe przeboje.

Leave a comment