Fotki po kapieli – rolniczy portal radzi

Jeśli lubimy robić sobie zdjęcia i fotki warto przed tym sprawdzić jak się do tego przygotować i poczytać co radzi portal rolniczy. Pisze tam jak bardzo jest dobroczynna moc kąpieli. Kiedy rano nie możesz się obudzić, a wieczorem zasnąć, ponieważ dają ci się we znaki zesztywniałe mięśnie oraz czujesz, że jesteś przemęczona – to czas na leczniczą kąpiel.

Dowiedziono, iż hydroterapia (wodolecznictwo) czy balneoterapia (zabiegi rehabilitacyjne wykorzystujące wodę w różnych temperaturach) działają przeciwbólowo, dotleniają, przyspieszają metabolizm. Wszystko to wpłynie na to, że będa jeszcze ładniejsze nasze fotki fajnych dziewczyn w internecie, które ktoś nam zrobi. W zależności od temperatury wody czy też dodanych do kąpieli olejków czy soli może mieć ona różne działanie. I tak na przykład rano, kiedy nie możesz się dobudzić, zafunduj sobie kąpiel energetyzującą. W tym celu wlej do wanny wodę o temperaturze 18°C i dodaj kilka kropli olejku eterycznego sosny lub bergamotki. Zanurz się w takiej wodzie na około 3-4 minuty, a następnie wytrzyj się ręcznikiem.

Z pewnością zauważysz jak szybko krąży krew, a sen został na dobre przepędzony. Na pewno z jeszcze większą przyjemnością będziesz sobie robić fotki. Wieczorem chcesz się odprężyć, ale nie rozleniwić? Nic prostszego: przygotuj letnią kąpiel o temperaturze 30°C z dodatkiem olejku cytrusowego lub soli morskiej. Kąpiel nie powinna być dłuższa niż 10 minut. Wyraźnie po niej poczujesz jak opuchlizna z nóg i zmęczenie znika jak bańka mydlana. Wieczorem twoje ciało przygotuje do snu ciepła kąpiel o temperaturze 36°C z dodatkiem olejku lawendowego lub naparu z zielonej herbaty. Po niej poczujesz się rozluźniona i wyciszona.

Leave a comment