Konkursy na rolniczym portalu informacyjnym

Skoro cała Polska teraz organizuje konkursy i byle leszcze robi stronę internetową gdzie chce zarabiac na konkursach to czemu nie mają mieć też swoich tego typu gier rolnicy?

No własnie. Dlatego redaktor naczelny, który jest odpowiedzialny za największy rolniczy portal informacyjny postanowił, że będą tam także konkursy oferujące ciekawe nagrody. Oczywiście będa to konkursy dotyczące upraw i gospodarstw rolnych. Jest o co walczyć w tych konkursach bo jedną z głównych nagród jest najnowszy model snopowiązałki, któa wszystok na polu za rilnika zrobi sama. Sa też takie nagrody jak egzotyczna wycieczka na Malediwy dla dwóch osób oraz samochód marki fiat pięćset.

Ci rolnicy, którzy postanowili wziąść udział w konkursach to od razu wzięli się do roboty i doprowadzają swoje gospodarstwa rolne do stanu wysokiego połysku i nawet myją krowy żeby były czyste i nie wydzielały brzydkich zapachów. Dla mnie taki pomysł to prawdziwa rewelacja i wyjdzie tylko polskiemu rolnictwu na dobre niezależnie od tego czy ktoś tam coś wygra czy nie. Czyste i zadbane gospodarstwa rolne to zdrowsza i smaczniejsza żywność dla mieszkańców miast.

Leave a comment