Mam talent dbając o uprawy rolnicze

Nie wiadomo czego się można spodziewać po pogodzie i ogóonie warunkach atmosferycznych jakie nas czekają w tym roku podczas zarówno żniw oraz przed nimi , gdy zboże rośnie i trzeba je pielęgnować. Ja mam talent dbając o uprawy rolnicze, ale nie wiem czy to wystarczy bo talent to może być mało jełśi aura nie będzie nam sprzyjała.

Jakoś nie zauważyłem żeby zapowiadała się jakaś tragedia i nie jestem szczególnie zaniepokojony tym co wisi w powietrzu. Codziennie sam ze sobą rozmawiam o moich uprawach rolniczych i wiem, że mam talent i różne fajne zdolności do tego i nic innego nie chcę w życiu robić. Zacząłem nawet pisać artykuły na rolniczym portalu informacyjnym i tam dzielę się z innymi swoimi spostrzeżeniami oraz talentami, które natura zesłała mi w dniu urodzin.

Nie ma w tym nic dziwnego bo prowadze także takie zajęcia z rolnictwa w szkółce rolniczej i z tego chyba jestem najbardziej dumny. Jestem wielce rad, tym bardziej, że mogę się realizować w tym z czego jestem dobry i skoro mam talent to chcę żeby wszyscy o tym wiedzieli i żeby się to przydało jeszcze komuś innemu, a nie tylko mnie. Mam tam już swoją ugruntowaną pozycję i pisze coraz częściej, a wiem, że wielu rolników czeka na moje felietony o rolnictwie.

Leave a comment