Maszyny rolnicze wyposażone w odtwarzacze i pliki darmowe mp3

Pamiętam bardzo dobrze czasy, gdy na wsiach traktory jeździły bez kabiny i były niewygodne oraz głośne jak stare czołgi. Mój wujek miał traktor i dopiero mój ojciec wyspawał mu kabitę według własnego projektu i do dzisiaj jest on w uzyciu.

To było dobre trzydzieści lat temu i od tamtych czasó wiele się na wsiach i w rolnictwie zmieniło. Dzisiejsze maszyny rolnicze takie jak kombajny czy traktory to nie dość, że mają wygodne i komfortowe kabiny to jeszcze klimatyzację i odtwarzacze na darmowe pliki mp3. Mój wujek idzie z postepem i już wdraża u siebie pierwsze maszyny rolnicze wyposażone w odtwarzacze i  pliki z muzyką w formacie darmowe mp3.

Jeździłem już nawet takim traktorem i przyznam, że jestem w wielkim szoku po doznaniach jakie tam miały miejsce. Normalnie czułem się jak w jakimś statku kosmicznym bo większość przestarzałym manetek i dźwigni została zastąpiona przyciskami i elektronicznymi jojstickami. Nie wiem jak będzie się to sprawdzało w praktyce, ale nie sądzę, że taki nowoczesny traktor wytrzyma ponad trzydzieści lat tak jak wspomniany wcześniej ciapek. No cóż, ale nawet jesli nie to chociaż przez ten czas gdy będzie na chodzi każdy może sobie słuchac w nim ulubione darmowe mp3.

Leave a comment