Miss rolnictwa

Absolutnie się zgadzam ze stwierdzeniem, że polskie dziewczyny na wsi to najpiękniejsze kobiety świata. Nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie wymyślił czegoś takiego jak konkurs na miss rolnictwa. Ja chyba będe pierwszy i zaraz to zaczne planować.

Często jeszczę na wieś i ani dziewczyny ani maszyny rolnicze nie sa mi obce. Oczywiście, że polskie dziewczyny uprawiające pola są naprawdę cudowne i warto im takie konkursy organizowac cyklicznie. Muszą tam być super nagrody bo prawdziwe dziewczyny biorące udział w konkursach miss nie moga dostawac byle czego, czegoś co mogą sobie same kupić w jakims butiku. Ktoś za moimi plecami juz takie próby podejmuje i musze go uprzedzić bo ja jako pierwszy złozyłem zgłoszenie do urzędu patentowego o zastrzeżenie znaku słowno towarowego miss internetu.

Mam szansę załapać sie jako pierwszy w Polsce organizator konkursu na miss rolnictwa i wiem, że będa z tego także niezłe profity. To taki tez mój nowy pomysł na biznes i będę się go trzymał dotąd aż zacznie nieźle zarabiać i pieniądze zaczną zasilac moje konto w banku. Nie będa mi juz wtedy potrzebne żadne kredyty.

Leave a comment