Muza na rolniczym portalu informacyjnym

Nie tylko ludzie w mieście lubią słuchac dobrej muzyki klubowej. Nie tylko oni się także na takim rodzaju muzy znają. Przecież młodzież ze wsi także ma takie zainteresowania i oni także tworzą muzę, którą potem prezentują na swoim rolniczym portalu informacyjnym.

Myślę nawet żeby tym młodym rolnikom trochę w tym pomóc i zaproponować współpracę z moim forum muzycznym. Premierowa muza klubowa na plikach mp3 na rolniczym portalu informacyjnym jest naprawdę niezła i warto ją pokazać trochę szerszej publiczności i wypromować mocniej. Nie każdego da się do niej przekonać, ale myślę, że prawdziwi znawcy dostrzegą w niej to co jest naprawde piękne. Muza mieszkańców wsi tak naprawdę nie tak bardzo różni się od tej, która tworzą chłopaki z miasta.

Niektórzy producenci muzy z wsi mają nawet ciekawsze czasem pomysły niż dzieciaki, uważający się za mistrzów muzy klubowej. Ja będę wspięrał i pomagał gdzie sie tylko da tych, którzy rzeczywiście mają talent i muza jest dla nich naprawdę ważna. Trzeba pomagać, a po za tym czasem może uda się znaleźc prawdziwy talent, którego muza będzie po prostu powalać.

Leave a comment