Ogłoszenia, a w nich maszyny rolnicze

Przeglądałem ostatnio różne darmowe ogłoszenia zarówno w internecie jak i w prasie lokalnej. Szukałem takiego ogłoszenia, które oferuje ciekawe działki budowlane bo chciałbym zainwestować pieniądze w handel nieruchomościami.

Szukam też takich działek na których aktualnie znajdują się uprawy rolnicze i jeżdżą po nich maszyny. Takie działki mają dużo mniejszą wartość niż te , które już są budowlane. Potem można je przekwalifikować z działek rolnych na budowlane, uzbroić w media i sprzedawać w cenie kilka razy większej niż cena zakupu. Najczęściej jednak trafiam na ogłoszenia, a w nich maszyny rolnicze.

Gorzej w takimi gdzie są działki rolne bo po prostu rolnicy bie chcą sprzedawać swojej ziemi, a jeśli już któryś się zdecyduje to od razu ma setkę chętnych i nie musi nawet dawać ogłoszenia w internecie ani w gazetach. Całkowicie darmowe ogłoszenia w internecie są ciekawe, ale niestety nie ma takich, których szukam. Jednak wiem, że w tym wypadku należy być bardzo cierpliwym i czekać na swoją szansę, a taka może się nadarzyć w najmniej oczekiwanej chwili. Bądźmy czujni każdego dnia.

Leave a comment