Radio dla rolników

Powstało nowe radio dla rolników. Pisałem jakiś czas temu, że rolnicy maja swoją telewizję, mają swój rolniczy portal informacyjny, ale całkowicie zapomniałem o tym, że dorobili się także czegoś takiego jak darmowe radio dla rolników. Jednak warto czasem poszperać tu i tak, aby znaleźć takie unikatowe materiały i słuchać nie tylko porad typowo rolniczych, ale także fajnej muzyki oraz kabaretów.

Ja czasami też sobie nastawiam taka stację i z miłą chęcią słucham co ciekawego nadaje akurat internetowe radio internetowe z darmową muzyką (Radioklub.pl) dla rolników. Nawet jeżeli mam co robić i sie nie nudze to i tak lubię jak gra dla mnie darmowe radio internetowe. W takim rolniczym radiu jest naprawdę wiele bardzo ciekawych materiałów i z wielka uwagą słucha sie tego co mają tam do powiedzenia autorzy felietonów, reportaży oraz różnych audycji cyklicznych i takich spontanicznych.

Oczywiście takie radio musi się utrzymywać więc emitują tam reklamy i mają za to pieniądze od firm, które produkują maszyny rolnicze. To nie porównywalnie ciekawsze niż wspominany wcześniej portal informacyjny i nie sądziłem nawet, że rolnicy mają w sobie tyle fantazji i potrafią w taki sposób kreować własne pomysły oraz fantazje. Naszła mnie ochota na to radio i będę go słuchał od czasu do czasu.

Leave a comment