Rolnictwo i kapele rockowe

Czy fakt iż młody człowiek mieszka na wsi i wokół jego domu sa tylko pola oraz uprawy rolnicze oznacza, że nie osiągnie on nic w życiu? Albo czy jest prawdą, że na wsi nie istnieją żadne kapele rockowe? Według mnie takie rozumowanie jest błędne i na pewno nie gryzie się ze sobą rolnictwo i kapele rockowe.

Jak także jestem mieszkańcem małej wsi i od razu mówię, że wcale nie pociąga mnie tutaj rolnictwo. Próbuję skrzyknąć kilku znajomych i razem stworzyć zespół nie gorszy niż inne , znane młode polskie kapele rockowe (Rockowisko.pl). Ja mam bardzo dobry słuch i znakomite wręcz wyczucie rytmu, więc nie ma u mnie problemu z graniem na różnych instrumentach oraz z śpiewaniem rockowych piosenek. Kapele rockowe istnieją od kilkudziesięciu lat i cały czas powstają nowe, więc nie widzę przeszkód żeby i mnie kiedyś udało się coś takiego stworzyć i potem jeszcze zaistnieć w wielkim świece show biznesu.

Tylko jakoś brakuje mi ludzi do tego projektu i to tak mocno zaangażowanych jak ja sam. Są chłopaki chętni żeby grać, ale ich stopień motywacji nie jest tak duży jak mój. Oni raczej swoją przyszłość widzą inaczej i dla nich ważniejsze jest rolnictwo, a nie kapele rockowe i muzyka. Dlatego ja cały czas szukam w internecie osób do gry i zamieszczam swoje ogłoszenia na dobrym forum rockowym. Zespoły rockowe czasem potrzebują kogoś do składu więc liczę, że i ja coś tam dla siebie znajdę.

Leave a comment