Rolniczy katalog stron internetowych

Myślałem tego lata o tym, aby zrobić taki specjalny katalog stron internetowych tylko i wyłącznie dla rolników. Są bardzo różne i branżowe katalogi jednak nie spotkałem jeszcze takiego, który skupiałby się tylko na mieszkańcach wsi. Mam już nawet skrypt i domenę i zacznę robić ten rolniczy katalog stron internetowych.

Nie może być przecież tak , że jakaś grupa społeczna jest dyskryminowana i nie ma swojego miejsca w internecie. Rolnicy mają co dodawać do takiego katalogu i na pewno się ucieszą, gdy tylko usłyszy o nim świat i uda mi się go odpowiednio wypromować. To będzie katalog autorskich stron internetowych w którym będą się dodawały różne firmy oraz same gospodarstwa rolnicze, które mają do zaoferowania swoje produkty.

Od tej pory rolnicy nie będą już musieli kupować kilku książek branżowych lub błądzić po omacku w internecie tylko będą mieli do dyspozycji swój własny, rolniczy katalog stron www w którym znajdą od ziarenek z zbożami na zasiew po kombajny, traktory rolnicze oraz całe areały ziemi do zakupu. Oczywiście będa tam też ci, którzy mają oferty kredytowe dla rolników. Kredyty to dzisiaj temat bardzo na czasie i dobrze jest znac instytucje, które nam mogą udzielić pożyczki lub w której można uzyskać dotacje.

Leave a comment