Rolniczy portal sportowy

Po dwóch miesiącach intensywnych ćwiczeń pozbyłam się zbędnych kilogramów, których nie chciałam mieć po zimie. U nas na wsi w zimie nie ma tyle pracy bo uprawy rolnicze to głównie w okresie letnim.

Teraz zamiast fałdek tłuszczu miałam mięśnie. Sądzę, że o istnieniu, co niektórych z nich nawet nie wiedziałam, gdyby nie nasz rolniczy portal sportowy. Mój mąż nadal chadzał z zapasami zimowego tłuszczyku. Sport i jego różne dyscypliny, który od zawsze jednoczył, nas zaczynał dzielić. Jakby tego było mało stawał się przyczyną drobnych kłótni. Ja nie mogłam patrzeć na to, jak on marnuje kolejne piękne popołudnie, które moglibyśmy spędzić na przykład na wycieczce rowerowej w lecie, przed komputerem grając w pokera. Z kolei on nie mógł już słuchać moich namawiań go na sport, aby wreszcie ruszył się z domu i wziął za siebie.

Nie widząc chwilo szans na rozejm postanowiłam podejść go z drugiej strony, czyli zmienić mu dietę. Przepisy kulinarne ze zdrowym, chudym, pożywnym i bogatym w witaminy i mikroelementy jedzeniem bez najmniejszego problemu znalazłam w internecie. Skoro nie mogłam namówić go do ćwiczeń to chociaż spróbuję coś zdziałać dietą. Od kiedy zaczęłam ćwiczyć odżywiałam się tak na pół zdrowo, a na pól po staremu. Teraz, dzięki temu, i moja dieta zmieni się na lepsze. Nie wiem tylko, dlaczego wcześniej nie wpadłam na ten pomysł.

Leave a comment