Różne drogi do uzyskania kredytu

Sposoby na zaciągnięcie kredytu są naprawdę rozmaite. Do naszej dyspozycji są firmy oferujące pożyczki pozabankowe, jednak nie jest to jedyne z niekonwencjonalnych rozwiązań.

Wiele osób mających jakieś ciekawe przedmioty, czy też biżuterię, o podwyższonej wartości, decyduje się na ich zastawienie. Takie rozwiązanie to nic innego, jak oddanie ich do lombardu. Fachowo nazywając są to pożyczki pod zastaw. Niby rozwiązanie to nie jest aż takie złe. Musimy mieć się jednak na baczności, gdyż otrzymana suma pieniężna będzie zdecydowanie niższa, aniżeli prawdziwa wartość zastawianego przez nas przedmiotu. To również w naszej kwestii leży późniejsze wykupienie tego przedmiotu. Poza tym nikt nie prowadzi wolontariatu, w związku z tym za każdy kolejny dzień zwłoki doliczane jest stożone oprocentowanie.

Po przekroczeniu ustalonego terminu przedmiot nasz przepada na rzecz lombardu. Istnieje również i trzecie wyjście, kiedy to pojawi się u nas nagłe zapotrzebowanie na gotówkę. Myślę, że jest ono najkorzystniejsze. Mianowicie będzie to pożyczka udzielona nam przez internautów. Rejestrując się na specjalnie do tego celu stworzonym portalu poprosimy o pożyczkę w wybranej przez nas wysokości, jak i zaproponujemy oprocentowanie. Są to tak zwane pożyczki pozabankowe lub prywatne przez internet (Najlepszybank.com.pl).

Leave a comment