Sprzedaż domen dla portali rolniczych

Rozwój internetu powoduje, że wykorzystywany jest on przez coraz szersze grupy społeczeństwa. Wiadomości jakie można obecnie znaleźć w internecie są pomocne także dla tak charakterystycznej grupy jak rolnicy. J

ak po deszczu powstają witryny przeznaczone dla nich. Oprócz reklam i ofert na sprzęt rolniczy można tam znaleźć wiele cennych informacji. Szczególnie przydatne są opisy własnych doświadczeń przeprowadzanych przez rolników. Dzięki temu można dowiedzieć się np. jakie nawozy są dobre , a jakie należy unikać. Zapotrzebowanie na kolejne serwisy rolnicze nie słabnie, dlatego kolejne firmy próbują stworzyć własne platformy.

Oczywiste jest, że do tego potrzebne są domeny. Niestety od pewnego czasu rozpoczęli w Polsce działalność zawodowi handlarze domen, którzy wykupują wszystkie ładnie brzmiące nazwy i następnie oferują je z zyskiem. Sprzedaż poszukiwanych domen internetowych dla nich jest niezwykle dochodowa dlatego nawet te związane z rolnictwem są już wykupione. Ceny za jakie wystawiane są domeny na rynku wtórnym są niejednokrotnie kilkadziesiąt razy wyższe niż ich wartość pierwotna. Każdy , kto chce stworzyć dobry portal rolniczy potrzebuje dobrej domeny, gdyż jest to tak naprawdę podstawa. Zanim dokona się zakupu domeny z drugiej ręki warto jednak dobrze poszukać wszystkie inne możliwości – może coś się znajdzie jeszcze wolnego.

Leave a comment