Tanie konta rapidshare dla rolników

Niektóre grupy społeczne lub zawodowe zaczynają lekko przesadzać. Dajmy na to takich rolników czy górników. Oni by chcieli iść na wcześniejsze emerytury i dostawać więcej niż przeciętni emeryci. Dla mnie to kompletny absurd i zagrywki polityczne przewodniczących partii oraz jakiś tam związków politycznych tylko po to , aby zyskiwac poparcie w wyborach.

Robi się ludziom sieczkę z mózgu i mami szerokie grupy społeczne obietnicami lepszego jutra, a każdy kolejny rząd, który akurat ma władzę jest zły i trzeba go zmienić. Niedługo dojdzie do takich paradoksów, że tematem pikiet zaczną być tanie konta rapidshare dla rolników. Nie wiem po co niby rolnikom miałyby służyć tanie konta rapidshare, ale tak się może zdarzyc jeśli będą narastały protesty i wyimaginowane wręcz rządania. Dlaczego nikt nie martwi się o przyszłość takich ludzi jak jak czyli o drobnych przedsiębiorców?

Przecież ja mam o wiele gorzej od takiego górnika bo ona ma emeryturę zapwnioną ustawowo, a ja musze na nią sam zapracowac i kombinować z różnymi funduszami. Ja zarobię tyle ile czasu spędzę przed moim komputerem, a gdyby mi się coś stało to nic nie będe zarabiał i państwo się na mnie wypnie jako pierwsze. Płacę często wielokrotnie większe podatki niż cały oddział górników i nic z tego nie mam. Płakac się aż chce jak człowiek musi czasem oddawac państwu podatki w kwocie większej niż wypłaty górnika za cały rok albo i kilka lat.

Leave a comment