Targi rolnicze i hostesy z informacjami

Kto z was był kiedyś na takich prawdziwych targach rolniczych? Zapewne niewielu bo przecież nie każdy interesuje się rolnictwem i nie każdego interesują uprawy rolnicze.

Ja miałem tą przyjemność i byłem na takiej wystawie. Były niesamowite traktory, kombajny i ogólnie maszyny rolnicze. Jednak moją uwagę najbardziej przykuły dziewczyny, a dokładnie piękne polskie hostessy wyglądające jak modelki, które roznosiły ulotki. Od jednej takiej hostessy oprócz tego , że dała mi rolniczy portal informacyjny to jeszcze otrzymałem tak śliczny uśmiech, że pamiętam go do dziś. Nie wiem czemu, ale ja po prostu uwielbiam hostessy i nie mogę się opanować żeby sobie na nie popatrzeć nawet , gdy jestem gdzieś na bankiecie z swoją kobietą.

Strasznie mnie pociągają te wszystkie fotomodelki, modelki i hostessy skąpo ubrane i zawsze uśmiechnięte od ucha do ucha. Ale tak naprawdę nie chciałbym samemu miec dziewczyny, która wywodzi się z tych kręgów. Wiem co się tam wyprawia i o co tak naprawdę chodzi w tym biznesie. Wszystko kręci się wokół kasy, ale nie tylko. Liczą się układy i duże pieniądze zarabiają tylko te hostessy, które świadczą także inne usługi za lepszą kasę.

Leave a comment