Uprawy rolnicze, a potem gra w wow

Niedługo zaczną się żniwa i będzie przez kilka tygodni naprawdę dużo pracy. Wszystkim dookoła mówię, że jestem doskonale przygotowany do tego i zapowiadają się obfite uprawy rolnicze. Oczywiście taki proces powtarza się każdego roku i zawsze staram się wzorcowo wykonać swoją pracę. Mam taki też zwyczaj od lat, że gdy tylko kończę uprawy rolnicze to potem zaczyna się gra w wow.

Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie żadnej niekorzystnej niespodzianki i tak jak rok temu plony będą znakomite i pozwolą na odłożenie uczciwie konkretnej gotówki. Jestem pozytywnie nastawiony jak zwykle do uprawiania moich pól i spodziewam się teraz rekordowych zbiorów. Nie przewiduję też żadnego poślizgu jeśli chodzi o żniwa i będę gotowy na czas. Lubię sobie pograć w wow, ale nigdy nie przeszkadza mi to w pracy i moich obowiązkach.

Wow traktuję jako spokojną rozrywkę, która pozwala mi bez paniki spoglądać na moje uprawy rolnicze nawet, gdy coś niedobrego dzieje się w pogodzie. Mamy razem z moimi kolegami ze wsi swój team do gry w wow i zawsze staramy się trzymać razem, gdy tylko  logujemy się na darmowy serwer wow. Co prawda kilku moich kolegów trochę przesadza i zbyt często grają w wow, ale ja stara się zawsze trzymać do tego dystans i nigdy nie zawalić jakiś moich obowiązków.

Leave a comment