Uprawy rolnicze na animacjach

Wychodzę z założenia, że wszystko można narysować i przedstawić w postaci animacji. Mamy z znajomym takie własne studio rysunkowe i tworzymy animacje.

Do tej pory rysowaliśmy animacje na zlecenie i nawet nieźle nam to wychodzi. Teraz jednak postanowiliśmy iść krok dalej i zrobić coś innego, nie komercyjnego tak dla siebie i swojej satysfakcji. Mają to być kolorowe animacje i filmiki (Lodynakiju.pl) przedstawiające wszystko co się wiąże z uprawami rolniczymi. Zaczniemy oczywiście od maszyn i będziemy tworzyć animowane maszyny rolnicze. Nigdy jeszcze nie animowaliśmy kombajnów ani traktorów więc zapowiada się ciekwa praca i co najważniejsze znakomita zabawa.

Zastanawiam się skąd weźmiemy odgłosy maszyn rolniczych, ale jeśli nic nie znajdziemy w internecie to po prostu pojedziemy na wieć i sami będziemy nagrywać jak pracują traktory i kombajny. Na pewno będą to ciekawe animacje i już nie mogę się doczekać dnia w którym usiądę sobie wygodnie i obejrzę efekt naszej cięzkiej pracy i wspaniałej zabawy. Zamówimy pizze i parę piwek i dzisiaj w nocy powstają pierwsze projekty i wizję jakie to będą animacje.

Leave a comment